Yeni Kız
Luma Optik Ardıç Uyumlu DWDM-XFP-3190-80D DWDM XFP Alıcı-verici, Ömür Boyu Garanti

Luma Optik Ardıç Uyumlu DWDM-XFP-3190-80D DWDM XFP Alıcı-verici, Ömür Boyu Garanti

İnsanın dereyalama: Sipariş verilebilir
₺ 141.00

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1531.90 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C. Veri Hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1531.90 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C. Standart Garanti : Ömür Boyu Ürün Modeli : DWDM-XFP-XXXX-80 D Üretici / Tedarikçi : Luma Optik Pazarlama Bilgileri : Luma Optik alıcı-vericileri (GBIC, SFP, SFP+, X2, XFP ve XENPAK) tüm ağ ürün gruplarımız için %100 uyumludur.Luma Optik alıcı-vericileri, ağ uyumluluğu için gereken OEM'e özgü yapılandırma verileriyle fabrikada yüklenir.Bu alıcı-vericiler, OEM alıcı-vericileriyle aynı şekilde başlatılır ve performans gösterir ve sorunsuz ağ performansı için diğer OEM veya 3.taraf alıcı-vericilerle karıştırılabilir ve dağıtılabilir.Luma Optics, tüm alıcı-vericilerde ömür boyu önceden değiştirme garantisi sunar (çoğu OEM üreticisinin 90 gününe kıyasla).Ürün Tipi : XFP Uygulama / Kullanım : Veri Ağı Arayüzleri / Bağlantı Noktaları : 10 GBase-ZR Arayüzleri/Bağlantı Noktaları Ayrıntılar : 1 x LC Çift Yönlü Konektör 10 Gbase-ZR Uyumluluk : Bu XFP Çok Kaynaklı Anlaşma Uyumludur Daha fazla bilgi için (866) 435-6730 numaralı telefondan satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler

Mellanox MAM1 Q00 AQSA ile tam uyumludur 40 G QSFP+ ila 10 G SFP+ Adaptör Modülü.40 Gb E altyapılarında 10 Gb E bağlantısı sağlar.QSA, SFF8431 SFP+ ve SFF8436 QSFP+ konektör standa

Lütfen orijinal parça numaranızın buna tam olarak uyduğundan emin olun veya uyumluluk için üreticiye danışın.Müşteriler uyumluluktan sorumludur.Bu parçanın tamamen işlevsel, o

Veri Hızı (maks) : 10,5 Gb / sn.Mesafe (maks) : 300m.Fiber Türü : MMF.Dalga boyu : 850nm.Dijital Teşhis : Evet.Veri Hızı (maks) : 10,5 Gb / sn.Mesafe (maks) : 300m.Fiber Türü : MMF.

Avaya AA1419043E6 ile tam uyumludur Çalışırken Takılabilir SFP Alıcıverici Modülü 1000 BASET Bakır, Gigabit, 1.25 Gbps Veri Hızı.RJ 45 Konektörü, 100 metreye kadar erişim.ÖM

Fonksiyonel açıklama TDA8932 dijital amplifikatör modülü tasarımı basit ve zarif, istikrarlı ve güvenilir.Küçük bir boyut, yüksek verimlilik,güç, iyi ses kalitesi ile radyatö

Camgöbeği Uyumlu TAA Uyumlu 10 GBaseCWDM SFP Artı alıcıvericiözellikler.Medya : SMF.Dalga boyu : 1590 nm.Erişim : 80 km.Bağlayıcı : LC.Camgöbeği Uyumlu TAA Uyumlu 10 GBaseCWDM SF

QSFPTEK tarafından üretilen 10 GBASET SFP+ modülü IEEE 802.DAC kablosu özelliği : Cisco SFPH10 GBCU7 M Uyumlu 10 G SFP + DAC Twinax Kablosu (7 metre / 23 fit, Pasif, SFP+ SFP+, 24 AWG

DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN

SFPSX.Aruba Ağları SFPSX Uyumludur 1000 BASESX SFP 850nm 550m alıcıverici.SFPSX.Aruba Ağları SFPSX Uyumludur 1000 BASESX SFP 850nm 550m alıcıverici.LODFIBER SFPSX Aruba Ağları Uyum

4511427053211 ATSPFXBDLC13 (Ro HS uyumlu), Alliedteesis ağının SFP yuvasına takmak için bir SFP modülüdür (100 BASEFX (LC) veya 15 km'ye kadar) products.It değiştiremediğiniz duru

Toplu Paketleme.Finisar 2 GB SFP 1000 BaseSX.SW Gbıc FTRJ85197 D25 100 % TEST ANA kurulu için Epson TMT88 IV TMT88 IV TMT88 V yazıcı parçaları 30 gün garanti.Toplu Paketleme.Finisar 2

ATSPSX.Müttefik Telesi ATSPSX Uyumlu 1000 BASESX SFP 850nm 550m alıcıverici.LODFIBER ATSPSX Müttefik Telesis Uyumlu 1000 BASESX SFP 850nm 550 m DOM Alıcıverici 100 % Müttefik Telesi U

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1540.56 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Standart Garanti : Ömür Boyu Ürün Mod

Cisco qsfp'den sfp'ye / SFP + Adaptör (QSA) Modülü.FABRİKA DOĞRUDAN ÖĞESİ YALNIZCA Cisco qsfp'den SFP10 G adaptörüne.SFP10 G adaptörüne QSFP Fabrika DOĞRUDAN ÖĞESİ YALNIZCA

【10 G SFP+ DAC】10 GBaseCU, SFP+SFP+ DAC Twinax Kablo Düzeneği, Pasif, 0,2 metre, AWG30, EEPROM I2 C; 【%100 Uyumlu】Cisco, Merakı, Ubiquit, Mikrotik, Intel, Fortinet, Netgear, DLink

Gruplar halinde çevrimdışı olarak da programlanabilir.KIT3 ICD2'DEN daha az IC'yi desteklemesine rağmen, K149 150'den çok daha iyidir ve kararlılığı ıcd2'den daha iyidir.Ürün Fo

Erişim : 40km (24,9 mil).Fiber / Kablo Tipi : Tek Modlu Fiber (SMF).Dalga boyu : 1550nm.Sıcaklık : Ticari.DOM (Dijital Çıkış İzleme) : Hayır.Erişim : 40km (24,9 mil).Fiber / Ka

Veri Hızı (maks) : 10,5 Gb / sn.Mesafe (maks) : 300m.Fiber Türü : MMF.Dalga boyu : 850nm.Dijital Teşhis : Evet.Veri Hızı (maks) : 10,5 Gb / sn.Mesafe (maks) : 300m.Fiber Türü : MMF.

Tek tek satılır.Tek tek satılır.Ürün No : 2712031 Aygıt Türü : XFP alıcıverici modülükapatma Türü : eklenti modülükablolama Türü : 10gbase erdata aktarım hızı : 10 gbp

10 Gb E SFP + SFP + DAC Doğrudan Bağlantılı Bakır Twinax Kablo, Pasif, 1 Metre(3,3 ft), 30 AWG 10 G SFP+ Kablosu, Ağa Bağlı Depolama, Depolama Alanı Ağı ve Yüksek Performanslı

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1553.32 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Veri Hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1553.3

Scroll