Yeni Kız
DISTINOW Dıstınow Xfp10gero92ırenc Enet Xfp10ger-Oc192ır-L Cisco Zorunlu Xfp

DISTINOW Dıstınow Xfp10gero92ırenc Enet Xfp10ger-Oc192ır-L Cisco Zorunlu Xfp

İnsanın dereyalama: Sipariş verilebilir
₺ 163.20

DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.Cisco Uyumlu XFP10 GER-OC192 IR - L-İşlevsel Olarak Aynı 10 GBASE-ER XFP 1550nm Çift Yönlü LC Konektörü-ABD'de Programlanmış, Test Edilmiş ve Desteklenmiş, Ömür Boyu Garanti.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1553.32 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Veri Hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1553.3

Erişim : 300m Fiber / Kablo Tipi : Çok Modlu Fiber (MMF).Dalga boyu : 850nm.Sıcaklık : Ticari.Üçüncü Taraf; %100 Uyumlu.Erişim : 300m Fiber / Kablo Tipi : Çok Modlu Fiber (MMF)

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1541.34 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Standart Garanti : Ömür Boyu Ürün Mod

ATSPSX.Müttefik Telesi ATSPSX Uyumlu 1000 BASESX SFP 850nm 550m alıcıverici.LODFIBER ATSPSX Müttefik Telesis Uyumlu 1000 BASESX SFP 850nm 550 m DOM Alıcıverici 100 % Müttefik Telesi U

Veri Hızı (maks) : 10,5 Gb / sn.Mesafe (maks) : 300m.Fiber Türü : MMF.Dalga boyu : 850nm.Dijital Teşhis : Evet.Veri Hızı (maks) : 10,5 Gb / sn.Mesafe (maks) : 300m.Fiber Türü : MMF.

Veri Hızı (maks) : 10,5 Gb / sn.Mesafe (maks) : 300m.Fiber Türü : MMF.Dalga boyu : 850nm.Dijital Teşhis : Evet.Veri Hızı (maks) : 10,5 Gb / sn.Mesafe (maks) : 300m.Fiber Türü : MMF.

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1538.98 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Veri Hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1538.9

1.25 Gb / s'ye kadar çift yönlü veri bağlantıları; korumasız üzerinden 100m iletim.IEEE Std 802.3 TM2002 ile uyumlu; SFP MSA, Ro HSCompliance ile uyumludur.2 telli seri veri yolu üz

10 Gb E SFP + SFP + DAC Doğrudan Bağlantılı Bakır Twinax Kablo, Pasif, 1 Metre(3,3 ft), 30 AWG 10 G SFP+ Kablosu, Ağa Bağlı Depolama, Depolama Alanı Ağı ve Yüksek Performanslı

SFPSX.Aruba Ağları SFPSX Uyumludur 1000 BASESX SFP 850nm 550m alıcıverici.SFPSX.Aruba Ağları SFPSX Uyumludur 1000 BASESX SFP 850nm 550m alıcıverici.LODFIBER SFPSX Aruba Ağları Uyum

2010 yılında kurulan Chips Gate, elektronik bileşenler alanında profesyonel bir satın alma B2 B & B2 C aracıdır.Stokta 200.000'den fazla hattımız var ve 1 ila 3 iş günü içinde s

CAMGÖBEĞİ 280021100 UYUMLU SFP.Alıcıverici.Alıcıverici.ENET 280021100ENC Camgöbeği Uyumlu SFP alıcıverici, ITU CH44 1542'de OC48STM16'da çalışır...

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1540.56 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Standart Garanti : Ömür Boyu Ürün Mod

Scroll