Yeni Kız
Luma Optik Ardıç Uyumlu DWDM-XFP-3898-80D DWDM XFP Alıcı-verici, Ömür Boyu Garanti

Luma Optik Ardıç Uyumlu DWDM-XFP-3898-80D DWDM XFP Alıcı-verici, Ömür Boyu Garanti

İnsanın dereyalama: Sipariş verilebilir
₺ 0.33

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1538.98 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C. Veri Hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1538.98 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler

CAMGÖBEĞİ 280021100 UYUMLU SFP.Alıcıverici.Alıcıverici.ENET 280021100ENC Camgöbeği Uyumlu SFP alıcıverici, ITU CH44 1542'de OC48STM16'da çalışır maksimum erişime sahip 14nm .

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1531.90 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Veri Hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1531.9

1.25 Gb / s'ye kadar çift yönlü veri bağlantıları; korumasız üzerinden 100m iletim.IEEE Std 802.3 TM2002 ile uyumlu; SFP MSA, Ro HSCompliance ile uyumludur.2 telli seri veri yolu üz

Tek çipli USB'den uart'a veri dönüştürücü.Sanal COM bağlantı noktası aygıt sürücüsü desteği.USBXpress sürücü desteği.Tek çipli USB'den uart'a veri dönüştürücü.Sana

ATSPSX.Müttefik Telesi ATSPSX Uyumlu 1000 BASESX SFP 850nm 550m alıcıverici.LODFIBER ATSPSX Müttefik Telesis Uyumlu 1000 BASESX SFP 850nm 550 m DOM Alıcıverici 100 % Müttefik Telesi U

【10 G SFP+ DAC】10 GBaseCU, SFP+SFP+ DAC Twinax Kablo Düzeneği, Pasif, 0,2 metre, AWG30, EEPROM I2 C, Mavi Renk; 【%100 Uyumlu】Intel ile yaygın olarak uyumludur;...

Erişim : 300m Fiber / Kablo Tipi : Çok Modlu Fiber (MMF).Dalga boyu : 850nm.Sıcaklık : Ticari.Üçüncü Taraf; %100 Uyumlu.Erişim : 300m Fiber / Kablo Tipi : Çok Modlu Fiber (MMF)

Veri Hızı (maks) : 10,5 Gb / sn.Mesafe (maks) : 300m.Fiber Türü : MMF.Dalga boyu : 850nm.Dijital Teşhis : Evet.Veri Hızı (maks) : 10,5 Gb / sn.Mesafe (maks) : 300m.Fiber Türü : MMF.

10 Gb E SFP + SFP + DAC Doğrudan Bağlantılı Bakır Twinax Kablo, Pasif, 1 Metre(3,3 ft), 30 AWG 10 G SFP+ Kablosu, Ağa Bağlı Depolama, Depolama Alanı Ağı ve Yüksek Performanslı

Gruplar halinde çevrimdışı olarak da programlanabilir.KIT3 ICD2'DEN daha az IC'yi desteklemesine rağmen, K149 150'den çok daha iyidir ve kararlılığı ıcd2'den daha iyidir.Ürün Fo

2010 yılında kurulan Chips Gate, elektronik bileşenler alanında profesyonel bir satın alma B2 B & B2 C aracıdır.Stokta 200.000'den fazla hattımız var ve 1 ila 3 iş günü içinde s

【10 G SFP+ DAC】10 GBaseCU, SFP+SFP+ DAC Twinax Kablo Düzeneği, Pasif, 0,2 metre, AWG30, EEPROM I2 C; 【%100 Uyumlu】Cisco, Merakı, Ubiquit, Mikrotik, Intel, Fortinet, Netgear, DLink

4511427053211 ATSPFXBDLC13 (Ro HS uyumlu), Alliedteesis ağının SFP yuvasına takmak için bir SFP modülüdür (100 BASEFX (LC) veya 15 km'ye kadar) products.It değiştiremediğiniz duru

Ürün Tipi : Kablo veya Adaptör.Paket Boyutları : 14.0" U X 14.0" G X 3.0 " Y Menşe Ülke : Çin.Paket Ağırlığı : 1.0 Lbs.Ürün Tipi : Kablo veya Adaptör.Paket Boyutları : 14.0"

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1541.34 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Standart Garanti : Ömür Boyu Ürün Mod

Veri Hızı (maks) : 10,5 Gb / sn.Mesafe (maks) : 300m.Fiber Türü : MMF.Dalga boyu : 850nm.Dijital Teşhis : Evet.Veri Hızı (maks) : 10,5 Gb / sn.Mesafe (maks) : 300m.Fiber Türü : MMF.

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1540.56 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Standart Garanti : Ömür Boyu Ürün Mod

Satıcı Adı : ENET SOLUTİONS, INC.Parça Numarası : 280024200ENC.Camgöbeği 280024200 Uyumlu Sfp+.Alıcıverici.Alıcıverici.100 % YENİ ORİJİNAL KYOCERA TASKALFA 3050 Cİ 3550 Cİ 4

Arduino için SN65 HVD230 CAN BAlıcıverici İletişim Modülü.Özellik : SN65 HVD230, yüksek parazit ortamında kullanılabilir.Cihaz, farklı oranlarda iyi gönderme ve alma yeteneğine

Erişim : 40km (24,9 mil).Fiber / Kablo Tipi : Tek Modlu Fiber (SMF).Dalga boyu : 1550nm.Sıcaklık : Ticari.DOM (Dijital Çıkış İzleme) : Hayır.Erişim : 40km (24,9 mil).Fiber / Ka

Aksiyom.Aksiyom.AksiyomSFP (miniGBIC) alıcıverici modülü (eşdeğeri : cisco dwdmsfp 5817=) Gig E, fiber Kanal, 2 GB fiber kanalfiber Kanal, 1000base dwdmLC tek modlu 49,7 mil 1558,

Toplu Paketleme.Finisar 2 GB SFP 1000 BaseSX.SW Gbıc FTRJ85197 D25 100 % TEST ANA kurulu için Epson TMT88 IV TMT88 IV TMT88 V yazıcı parçaları 30 gün garanti.Toplu Paketleme.Finisar 2

Scroll