Yeni Kız
Aksiyom Belleği-AXG99215 100GBase-CWDM4 QSFP28 Alıcı-verici Dell - 407-BBVO-TAA Uyumlu-Optik Ağ, Veri Ağı için-1 x

Aksiyom Belleği-AXG99215 100GBase-CWDM4 QSFP28 Alıcı-verici Dell - 407-BBVO-TAA Uyumlu-Optik Ağ, Veri Ağı için-1 x

İnsanın dereyalama: Sipariş verilebilir
₺ 0.67

Özellikler Axiom QSFP28 100 Gb Alıcı-verici Modülleri tüm OEM uygulamalarında %100 uyumludur.Özellikler Axiom QSFP28 100 Gb Alıcı-verici Modülleri tüm OEM uygulamalarında %100 uyumludur.Özellikler Axiom QSFP28 100 Gb Alıcı-verici Modülleri tüm OEM uygulamalarında %100 uyumludur.Yönlendirici ve anahtar OEM'leri tarafından belirlenen gereksinimi karşılamak için uygulamaya özel bir kodla önceden yapılandırılmışlardır.Aksiyom uyumlu alıcı-vericiler, Orijinal Alıcı-vericilere kıyasla aynı şekilde çalışır, takılır ve çalışır.Axiom marka alıcı-vericileri, aynı ağ içindeki diğer markalarla da çalışır. Tüm OEM uygulamalarında %100 Garantili Uyumluluk Parça numarası ve benzersiz ürün serileştirme; Herhangi bir ağ iletişimi çakışmasını ortadan kaldırır ve kolay tanımlama sağlar Tüm MSA uyumlu platformlarda çalışmalarını sağlayan çoklu kaynak sözleşmesi (MSA) ile tam uyumlu Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) adları, ilgili OEM'in tescilli ticari markaları olabilir ve OEM, ticari markasının veya ticari adının kullanımına ne izin vermiş ne de sponsor olmuştur.Tüm OEM adları yalnızca karşılaştırmalı amaçlar için kullanılır.Uygulama / Kullanım : Veri Ağı Uygulama / Kullanım : Optik Ağ Ürün Tipi : QSFP28 Ürün Tipi : QSFP28 Uyumluluk : MSA Uyumlu Üretici Parça Numarası : AXG99215 Arayüzler / Bağlantı Noktaları Detaylar : 1 x LC 100 GBase-CWDM4 Ağ Sınırlı Garanti : Ömür Boyu Ağ Teknolojisi : 100 GBase-CWDM4 Bağlayıcı Tipi : LC Üretici : Aksiyom Bellek Çözümleri Ürün Adı : Dell-407 - BBVO-TAA Uyumlu 100 GBase - CWDM4 QSFP28 Alıcı-Verici Ağ Teknolojisi : 100 GBase-CWDM4 Marka Adı : Axıom Marka Adı : Axıom Ethernet Teknolojisi : 100 Gigabit Ethernet Desteklenen Ortam Türü : Fiber Optik TAA Uyumlu : Evet Çevre Dostu : Evet Çevre Sertifikası : Ro HS Ethernet Teknolojisi : 100 Gigabit Desteklenen Ethernet Ortam Türü : Optik Fiber Desteklenen Fiber Modu : Tek modlu Toplam Bağlantı Noktası Sayısı : 1 TAA Uyumlu : Evet.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler

Cisco için Aksiyom 1000 BaseDwdm Sfp.Cisco için Aksiyom 1000 BaseDwdm Sfp.Aksiyom Bellek Çözümü için DwdmSfp4453Ax AlıcıVerici, Aksiyom Bellek Çözümü için Lc DwdmSfp4453Ax Alı

Gruplar halinde çevrimdışı olarak da programlanabilir.KIT3 ICD2'DEN daha az IC'yi desteklemesine rağmen, K149 150'den çok daha iyidir ve kararlılığı ıcd2'den daha iyidir.Ürün Fo

Erişim : 40km (24,9 mil).Fiber / Kablo Tipi : Tek Modlu Fiber (SMF).Dalga boyu : 1550nm.Sıcaklık : Ticari.DOM (Dijital Çıkış İzleme) : Hayır.Erişim : 40km (24,9 mil).Fiber / Ka

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1541.34 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Standart Garanti : Ömür Boyu Ürün Mod

Özellikler : Ekran voltmetre, voltmetre aralığı 0 ~ 40 V, hata ± 0.1 V; gerilim ölçümü giriş veya çıkış voltaj ve ışık gösterileri geçiş yapmak için (kısa basın) düğ

Satıcı Adı : ENET SOLUTİONS, INC.Parça Numarası : 280024200ENC.Camgöbeği 280024200 Uyumlu Sfp+.Alıcıverici.Alıcıverici.100 % YENİ ORİJİNAL KYOCERA TASKALFA 3050 Cİ 3550 Cİ 4

4511427053211 ATSPFXBDLC13 (Ro HS uyumlu), Alliedteesis ağının SFP yuvasına takmak için bir SFP modülüdür (100 BASEFX (LC) veya 15 km'ye kadar) products.It değiştiremediğiniz duru

Camgöbeği Uyumlu TAA Uyumlu 10 GBaseCWDM SFP Artı alıcıvericiözellikler.Medya : SMF.Dalga boyu : 1610 nm.Erişim : 80 km.Bağlayıcı : LC.Addon 280047000AO SFP + alıcıverici modül�

Uyumlu OEM : MSA Uyumlu.Bağlayıcı : LC.DOM : DOM.Form Türü : XFP.Medya : SMF.Uyumlu OEM : MSA Uyumlu.Bağlayıcı : LC.DOM : DOM.Form Türü : XFP.Medya : SMF.Bu MSA uyumlu XFP alıcıv

1000 BASET sfp'den rj45'e Bakır Modül : Veri Hızı : 1.25 Gb / s, Arayüz : RJ45 konektörü; Erişim : CAT üzerinden 100 Metreye kadar.5e Kablo Tipi.Geniş Uyumluluk : Cisco GLCT / SFPG

Aksiyom Mgbsx1 Sfp Alıcıverici1 X 1000basesx Rohs Uyumluluğu.Ürün Açıklaması AXİOM BELLEK ÇÖZÜMÜ LİNKSYS # MGBSX1 İÇİN AXİOM 1000 BASESX SFP MMF MODÜLÜ Üretici : AXİOM

Gerçek zamanlı çalışmaya erişim sağlamak için dijital optik izleme ( DOM) desteği de mevcuttur.Bu alıcıverici, Ticaret Anlaşmaları Yasası'na ( TAA) uygunözellikler.Uyumlu OEM

【10 G SFP+ DAC】10 GBaseCU, SFP+SFP+ DAC Twinax Kablo Düzeneği, Pasif, 0,2 metre, AWG30, EEPROM I2 C; 【%100 Uyumlu】Cisco, Merakı, Ubiquit, Mikrotik, Intel, Fortinet, Netgear, DLink

Lütfen orijinal parça numaranızın buna tam olarak uyduğundan emin olun veya uyumluluk için üreticiye danışın.Müşteriler uyumluluktan sorumludur.Bu parçanın tamamen işlevsel, o

CAMGÖBEĞİ 280021100 UYUMLU SFP.Alıcıverici.Alıcıverici.ENET 280021100ENC Camgöbeği Uyumlu SFP alıcıverici, ITU CH44 1542'de OC48STM16'da çalışır...

Scroll