Yeni Kız
10 Paket-Compufox FG-TRAN-SFP + LR 10 GB Uyumlu Alıcı-verici (SMF, 1310nm, 10 km, LC) Fortinet FortiWeb 3000E (FWB-3000E)

10 Paket-Compufox FG-TRAN-SFP + LR 10 GB Uyumlu Alıcı-verici (SMF, 1310nm, 10 km, LC) Fortinet FortiWeb 3000E (FWB-3000E)

İnsanın dereyalama: Sipariş verilebilir
₺ 114.60

Veri Hızı (maks) : 10.5 Gb/s.Mesafe (maks) : 10km.Elyaf Türü : SMF.Dalga boyu : 1310nm.Dijital Teşhis : Evet.Veri Hızı (maks) : 10.5 Gb/s.Mesafe (maks) : 10km.Elyaf Türü : SMF.Dalga boyu : 1310nm.Dijital Teşhis : Evet.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler

CAMGÖBEĞİ 280021100 UYUMLU SFP.Alıcıverici.Alıcıverici.ENET 280021100ENC Camgöbeği Uyumlu SFP alıcıverici, ITU CH44 1542'de OC48STM16'da çalışır maksimum erişime sahip 14nm .

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1540.56 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Standart Garanti : Ömür Boyu Ürün Mod

ATSPSX.Müttefik Telesi ATSPSX Uyumlu 1000 BASESX SFP 850nm 550m alıcıverici.LODFIBER ATSPSX Müttefik Telesis Uyumlu 1000 BASESX SFP 850nm 550 m DOM Alıcıverici 100 % Müttefik Telesi U

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1541.34 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Standart Garanti : Ömür Boyu Ürün Mod

10 Gb E SFP + SFP + DAC Doğrudan Bağlantılı Bakır Twinax Kablo, Pasif, 1 Metre(3,3 ft), 30 AWG 10 G SFP+ Kablosu, Ağa Bağlı Depolama, Depolama Alanı Ağı ve Yüksek Performanslı

【10 G SFP+ DAC】10 GBaseCU, SFP+SFP+ DAC Twinax Kablo Düzeneği, Pasif, 0,2 metre, AWG30, EEPROM I2 C, Mavi Renk; 【%100 Uyumlu】Intel ile yaygın olarak uyumludur;...

QSFPTEK tarafından üretilen 10 GBASET SFP+ modülü IEEE 802.DAC kablosu özelliği : Cisco SFPH10 GBCU7 M Uyumlu 10 G SFP + DAC Twinax Kablosu (7 metre / 23 fit, Pasif, SFP+ SFP+, 24 AWG

2010 yılında kurulan Chips Gate, elektronik bileşenler alanında profesyonel bir satın alma B2 B & B2 C aracıdır.Stokta 200.000'den fazla hattımız var ve 1 ila 3 iş günü içinde s

Veri Hızı (maks) : 10.5 Gb / s.Mesafe (maks) : 10km.Elyaf Türü : SMF.Dalga boyu : 1310nm.Dijital Teşhis : Evet.Veri Hızı (maks) : 10.5 Gb / s.Mesafe (maks) : 10km.Elyaf Türü : SMF.D

Uyumlu OEM : MSA Uyumlu.Bağlayıcı : LC.DOM : DOM.Form Türü : XFP.Medya : SMF.Uyumlu OEM : MSA Uyumlu.Bağlayıcı : LC.DOM : DOM.Form Türü : XFP.Medya : SMF.Bu MSA uyumlu XFP alıcıv

Satıcı Adı : ENET SOLUTİONS, INC.Parça Numarası : 280024200ENC.Camgöbeği 280024200 Uyumlu Sfp+.Alıcıverici.Alıcıverici.100 % YENİ ORİJİNAL KYOCERA TASKALFA 3050 Cİ 3550 Cİ 4

AĞ uzantısı : Bakır ağları fiber optiklerle 12,4 mi'ye kadar uzatın (20 km); tek modlu dönüştürücü, 1310 nm dalga boyunda tam çift yönlü ve yarım çift yönlü iletişimi de

Cisco qsfp'den sfp'ye / SFP + Adaptör (QSA) Modülü.FABRİKA DOĞRUDAN ÖĞESİ YALNIZCA Cisco qsfp'den SFP10 G adaptörüne.SFP10 G adaptörüne QSFP Fabrika DOĞRUDAN ÖĞESİ YALNIZCA

DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN kaliteli bir ürün.DİSTİNOW'DAN

Veri hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1538.98 nm.Mesafe / Güç Bütçesi : 80km.Elyaf Türü : SMF.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0 ila 70°C Veri Hızı : 10 Gbps.Dalga boyu : 1538.9

Erişim : 300m Fiber / Kablo Tipi : Çok Modlu Fiber (MMF).Dalga boyu : 850nm.Sıcaklık : Ticari.Üçüncü Taraf; %100 Uyumlu.Erişim : 300m Fiber / Kablo Tipi : Çok Modlu Fiber (MMF)

Uyumlu OEM : MSA Uyumlu.Bağlayıcı : LC.DOM : DOM.Form Türü : XFP.Medya : SMF.Uyumlu OEM : MSA Uyumlu.Bağlayıcı : LC.DOM : DOM.Form Türü : XFP.Medya : SMF.Bu MSA uyumlu XFP alıcıv

Scroll